Перші прояви та лікування грибка нігтів на руках

Жінка шукає інформацію щодо перших проявів та лікування грибка нігтів на руках
Фото www.freepik.com

Грибкові захворювання або мікози можуть з’явитися у людини в будь-якому віці. В більшості випадків це безпечні хвороби, але вони створюють багато проблем та довго лікуються. Однією з найпоширеніших інфекцій вважається грибок нігтів на руках та ногах – оніхомікоз. Ця хвороба призводить до зміни забарвлення та деформації нігтьової пластини.

Грибок розвивається наступним чином:

 • запалення та почервоніння нігтьового валика
 • зникнення блиску та рожевого кольору на нігтьовій пластині
 • больові відчуття та свербіж навколо ураженої ділянки
 • зміна кольору пластини та формування лусочок
 • поява сірих плям і смужок
 • руйнування структури та відшарування

Грибки призводять до підвищеної ламкості та зміни форми ложа нігтя. З пластинки починає виділятися гній та з’являється неприємний запах. До дерматолога слід звернутися вже на початковій стадії грибка нігтів на руках, оскільки тільки так можна швидко та безболісно позбутися хвороби. Якщо ігнорувати цю проблему, в майбутньому оніхомікоз може призвести до серйозних наслідків.

Види та симптоми грибка нігтів на руках

Перед тим, як розпочати терапію, слід достовірно визначити тип збудника та ступінь ураження хвороби. Спираючись на різні ознаки оніхомікозу, існує декілька видів цього захворювання:

 • Нормотрофічний грибок – на поверхні нігтя з’являються смуги та плями темно-жовтого кольору. Форма, розмір та товщина пластини не змінюються.
 • Атрофічний грибок – ніготь тоншає, з’являються смуги та плями білого забарвлення. Спостерігається швидке відшарування пластини від ложа.
 • Гіпертрофічний грибок – у нігтя зникає блиск, а колір змінюється на сірий. Структура пластини починає деформуватися, з’являється сильний біль та спостерігається потовщення.

Кожен з цих грибків провокує різні захворювання. Крім оніхомікозу у інфікованого може з’явитися кандидамікоз, споротрихоз або дерматофітія.

Як відбувається лікування грибка нігтів на руках

Лак та олівець Нейлнер 2в1 – одні з найкращих препаратів від грибка нігтів на руках
Фото www.freepik.com

Ви маєте знати, що таке захворювання як оніхомікоз не проходить без належного лікування. Залежно від тяжкості хвороби, лікування може тривати від 3 місяців до 1 року. Щоб впоратися з цією проблемою, важливо своєчасно звернутися до лікаря, який підбере для вас найкращий варіант терапії. Підтвердити або спростувати діагноз може кожен дерматолог, проте тільки міколог знає як лікувати грибок нігтів на руках. Це кваліфікований спеціаліст, який займається виключно грибковими захворюваннями. Після обстеження та лабораторного дослідження лікар зможе виявити збудник хвороби та підібрати медичні препарати.

Серед усіх способів протидії грибка нігтів на руках, найпоширенішими вважаються наступні:

 • Хірургічне лікування – часткове або повне видалення пластини. Доцільність проведення операції визначає лікар. Хірургічний метод дозволяє швидко позбутися джерела грибка, проте він характеризується болісною та тривалою терапією.
 • Лазерне лікування – термічний вплив на нігтьову пластину. Метод полягає в нагріві нігтя лазерним променем до 70 градусів, який знищує грибок та не шкодить оточуючим тканинам. Недоліком методу вважається ціна терапії та болісні відчуття під час проведення.
 • Місцеве лікування – застосування спеціальних протигрибкових засобів на початковій стадії хвороби. Головна перевага такого методу – відсутність негативних наслідків для організму та безболісна терапія. Наприклад, препарат від грибка нігтів на руках Нейлнер 2в1 повністю проникає в ніготь та атакує грибкову інфекцію в його ядрі.
 • Медикаментозне лікування – системний прийом гепатопротекторів та антимікотиків. Розрізняють фунгіцидні та фунгістатичні засоби. Перші знищують грибок, а другі сповільнюють його ріст. Цей метод часто поєднується з іншими курсами лікування.

Щоб захистити себе від грибкової інфекції, слід дотримуватися правил гігієни, частіше мити руки, а також чистити та стригти нігті. Так ви зможете мінімізувати вірогідність появи грибка та насолоджуватися доглянутими нігтями.

Противогрибковий лак Nailner 2in1 – Вилікувати грибок нігтів просто

Грибкові інфекції часто вражають різні частини тіла, зокрема нігті. Підхопити цю хворобу може будь-хто, особливо при контакті з хворою людиною у басейні, лазні тощо. Але навіть якщо ваші симптоми вказують на те, що у вас оніхомікоз, не варто хвилюватися. Наразі існує велика кількість ліків проти грибка нігтів, які допоможуть відновити пошкоджену нігтьову пластину та позбутися інфекції. Сьогодні поговоримо про один з найефективніших засобів, який представлений на фармацевтичному ринку України.

Nailner 2in1 – це протигрибковий лак для місцевого лікування, профілактики та усунення симптомів оніхомікозу. Після нанесення на уражену ділянку засіб має вигляд звичайного лаку для нігтів, але механізм його дії не обмежується лише покращенням кольору нігтьової пластини. Цей протигрибковий препарат проникає прямісінько до осередку інфекції, спрямовуючи свої лікувальні властивості на її знищення. Він особливо ефективний на ранніх стадіях оніхомікозу, коли грибок ще не поширився за межі нігтьового ложа.

Унікальна формула протигрибкового лаку Нейлнер 2в1

Застосовувати протигрибковий лак при оніхомікозі не тільки просто, а й ефективно. Глибоко проникаючи у осередок інфекції, Нейлнер 2в1 знищує її, відновлюючи колір нігтьової пластини та додаючи блиску. Завдяки унікальній запатентованій формулі, пацієнти бачать помітний результат вже через тиждень використання цього засобу.

До основних переваг унікального протигрибкового лаку Nailner 2in1 можна віднести:

 • Знищення джерела грибка. В основі механізму дії зазначеного засобу лежить молочна кислота. Саме цей компонент змінює pH середовище, що знищує інфіковані клітини та патогенні спори на поверхні нігтя. А завдяки етиллактату у складі засобу, молочна кислота потрапляє до основи пластини й пришвидшує відновлення пошкодженої нігтьової пластини та шкірного покриву.
 • Надання нігтям здорового вигляду. Симптоми оніхомікозу зазвичай неприємні на вигляд. На щастя, застосовуючи протигрибковий лак для нігтів, ви з легкістю зможете повернути їх здоровий рожевий відтінок та позбутись жовтих плям. Лак Нейлнер 2в1 містить ресацетофенон і безліч зволожуючих компонентів для відновлення природного блиску нігтя та додаткового ефекту освітлення.
 • Профілактика грибка нігтів. Засіб Нейлнер 2в1– це більше ніж захист від оніхомікозу, який вже проявляється. Компоненти лаку та олівця гарантують профілактичний ефект, що зводить ризик рецидиву захворювання до мінімуму.

Легке нанесення протигрибкового препарату Нейлнер 2в1 робить його незамінним помічником у боротьбі з оніхомікозом

Щоб нанести захисний шар на поверхню інфікованого нігтя, зовсім необов’язково його спилювати. Протигрибковий лак допомагає уникнути додаткових пошкоджень та можливих болісних відчуттів, оскільки застосувати його можна відразу. Нанесіть тонкий шар розчину на ніготь та зачекайте, поки він підсохне. Після застосування лаку, протигрибковий ефект пошириться на всю уражену ділянку, зменшуючи ризик розповсюдження грибка на неінфіковані нігті.

Протигрибковий лак найкраще підходить для дорослих і відпускається без рецепта. Якщо ж ви шукаєте засіб від оніхомікозу для малюка, або якщо ваша хвороба перейшла у важку форму, зверніться до лікаря. Самолікування – це не завжди найкраще рішення, особливо якщо ви або ваша дитина перебуваєте у групі ризику.

Купити Нейлнер 2в1 можна як онлайн, так і в місцевих аптеках. Для зручності ми рекомендуємо використовувати сервіси tabletki.ua та medbrowse.com.ua. Дізнайтеся, чи є протигрибковий лак у наявності в тій чи іншій аптеці. А замовити препарат онлайн з доставкою додому можна через сервіс apteka911.com.ua.