Як і чим лікувати грибок нігтів, пальців та стопи

Дівчина шукає інформацію про лікування грибка нігтів, стоп
Фото www.freepik.com

Ураження нігтьової пластини в медицині називається оніхомікозом. Це інфекційне грибкове захворювання, яке вважається досить поширеним та призводить до зміни кольору та порушення цілісності нігтя. Згідно зі статистикою, з цією проблемою стикається кожна четверта особа. Оніхомікоз легко передається, як при контакті з інфікованим, так і через його особисті речі або предмети, з якими взаємодіяв хворий. Для лікування грибку нігтів використовуються спеціальні медичні препарати, які визначає лікар після проведення діагностики.

Хоча оніхомікоз не вважається небезпечним, він навантажує імунну систему та робить організм людини вразливим до інших захворювань. Більш того, відсутність лікування може призвести до тяжких ускладнень.

Причини розвитку та симптоми оніхомікозу

Зараження грибком відбувається при тісному контакті з інфікованим, тому від цієї хвороби частіше страждають члени однієї родини. Передача також можлива через спільні предмети гігієни та побуту:

 • пилка для нігтів
 • взуття
 • рушник
 • килимок
 • мило та інше

Проте навіть тісний контакт або тривале використання спільних предметів побуту не є обов’язковою умовою для зараження. Більший ризик інфікування мають ті люди, у яких пориста структура нігтя, спостерігається нестача кальцію або слабкий імунітет. Натомість міцна та щільна нігтьова пластина не пропускає грибок крізь себе, а нормальне функціонування імунної системи забезпечує захист від зараження.

Спочатку грибок з’являється між пальцями ніг, а потім поширюється на стопи та нігті. Перший симптом хвороби – лущення, яке супроводжується печінням та свербінням. Оніхомікоз призводить до зміни кольору нігтьової пластини та руйнує її зсередини. Якщо не лікувати грибок нігтів, він може перейти до пальців рук, а в деяких випадках – вражає внутрішні органи.

Серед усіх симптомів зараження нігтьової пластини слід виділити наступні:

 • поява світлих смужок або плям
 • зміна кольору на жовтий, коричневий або сірий
 • свербіж та біль
 • деформація та відшарування

Оніхомікоз також стає причиною появи неприємного запаху, алергічних реакцій та створює сприятливе середовище для появи інших грибкових захворювань.

Діагностика та лікування грибку на нігтях

Лікар перевіряє стопи пацієнтки на симптоми оніхомікозу
Фото www.freepik.com

Щоб позбутися оніхомікозу, потрібно звернутися до міколога. Для підтвердження діагнозу призначається зішкріб нігтя з ураженої ділянки. Додатково проводиться посів, який допомагає виявити конкретний збудник. Залежно від результатів аналізів та занедбаності захворювання, курс лікування грибку нігтів займає від 2 до 6 місяців.

Найчастіше лікарі призначають спеціальні протигрибкові засоби – препарати комплексної та місцевої дії. Крім того, слід продезінфікувати взуття, рушники, постільну білизну та підлогу, особливо у ванній кімнаті.

Препарати проти грибку нігтів місцевої дії призначають на початковій стадії оніхомікозу. Вони ефективно протидіють хворобі, оскільки проникають у структуру нігтьової пластини та викликають загибель патогенних мікроорганізмів. Наприклад, Нейлнер, який виробляється у вигляді лаку та олівця, вже за 7 днів використання демонструє помітний результат. У його складі є молочна кислота, етиллактат, ресацетофенон та зволожуючі компоненти, завдяки чому препарат швидко поліпшує зовнішній вигляд нігтьової пластини, а також пригнічує розвиток грибка.

Комплексні препарати для лікування грибку нігтів призначають у випадку поширення інфекції на пальці та стопу. Курс включає засоби загального спектру дії, які виробляють у формі таблеток.

Наш організм не формує імунітету проти оніхомікозу, тому навіть успішне лікування не захищає від повторного зараження. Щоб не повертатися до цього вкрай неприємного захворбвання знову та не ламати голову над питанням “Як вилікувати грибок нігтів?”, потрібно періодично дезінфікувати нігті антисептиком, не користуватися чужими речами, дотримуватися правил гігієни та регулярно прибирати у ванній кімнаті.

Противогрибковий лак Nailner 2in1 – Вилікувати грибок нігтів просто

Грибкові інфекції часто вражають різні частини тіла, зокрема нігті. Підхопити цю хворобу може будь-хто, особливо при контакті з хворою людиною у басейні, лазні тощо. Але навіть якщо ваші симптоми вказують на те, що у вас оніхомікоз, не варто хвилюватися. Наразі існує велика кількість ліків проти грибка нігтів, які допоможуть відновити пошкоджену нігтьову пластину та позбутися інфекції. Сьогодні поговоримо про один з найефективніших засобів, який представлений на фармацевтичному ринку України.

Nailner 2in1 – це протигрибковий лак для місцевого лікування, профілактики та усунення симптомів оніхомікозу. Після нанесення на уражену ділянку засіб має вигляд звичайного лаку для нігтів, але механізм його дії не обмежується лише покращенням кольору нігтьової пластини. Цей протигрибковий препарат проникає прямісінько до осередку інфекції, спрямовуючи свої лікувальні властивості на її знищення. Він особливо ефективний на ранніх стадіях оніхомікозу, коли грибок ще не поширився за межі нігтьового ложа.

Унікальна формула протигрибкового лаку Нейлнер 2в1

Застосовувати протигрибковий лак при оніхомікозі не тільки просто, а й ефективно. Глибоко проникаючи у осередок інфекції, Нейлнер 2в1 знищує її, відновлюючи колір нігтьової пластини та додаючи блиску. Завдяки унікальній запатентованій формулі, пацієнти бачать помітний результат вже через тиждень використання цього засобу.

До основних переваг унікального протигрибкового лаку Nailner 2in1 можна віднести:

 • Знищення джерела грибка. В основі механізму дії зазначеного засобу лежить молочна кислота. Саме цей компонент змінює pH середовище, що знищує інфіковані клітини та патогенні спори на поверхні нігтя. А завдяки етиллактату у складі засобу, молочна кислота потрапляє до основи пластини й пришвидшує відновлення пошкодженої нігтьової пластини та шкірного покриву.
 • Надання нігтям здорового вигляду. Симптоми оніхомікозу зазвичай неприємні на вигляд. На щастя, застосовуючи протигрибковий лак для нігтів, ви з легкістю зможете повернути їх здоровий рожевий відтінок та позбутись жовтих плям. Лак Нейлнер 2в1 містить ресацетофенон і безліч зволожуючих компонентів для відновлення природного блиску нігтя та додаткового ефекту освітлення.
 • Профілактика грибка нігтів. Засіб Нейлнер 2в1– це більше ніж захист від оніхомікозу, який вже проявляється. Компоненти лаку та олівця гарантують профілактичний ефект, що зводить ризик рецидиву захворювання до мінімуму.

Легке нанесення протигрибкового препарату Нейлнер 2в1 робить його незамінним помічником у боротьбі з оніхомікозом

Щоб нанести захисний шар на поверхню інфікованого нігтя, зовсім необов’язково його спилювати. Протигрибковий лак допомагає уникнути додаткових пошкоджень та можливих болісних відчуттів, оскільки застосувати його можна відразу. Нанесіть тонкий шар розчину на ніготь та зачекайте, поки він підсохне. Після застосування лаку, протигрибковий ефект пошириться на всю уражену ділянку, зменшуючи ризик розповсюдження грибка на неінфіковані нігті.

Протигрибковий лак найкраще підходить для дорослих і відпускається без рецепта. Якщо ж ви шукаєте засіб від оніхомікозу для малюка, або якщо ваша хвороба перейшла у важку форму, зверніться до лікаря. Самолікування – це не завжди найкраще рішення, особливо якщо ви або ваша дитина перебуваєте у групі ризику.

Купити Нейлнер 2в1 можна як онлайн, так і в місцевих аптеках. Для зручності ми рекомендуємо використовувати сервіси tabletki.ua та medbrowse.com.ua. Дізнайтеся, чи є протигрибковий лак у наявності в тій чи іншій аптеці. А замовити препарат онлайн з доставкою додому можна через сервіс apteka911.com.ua.