Як лікувати грибок нігтів на ногах на початковій стадії

Після обстеження міколог призначає засоби проти грибку нігтів
Фото www.freepik.com

Мікоз нігтьової пластини або оніхомікоз – поширене інфекційне захворювання, яке часто виникає через недотримання гігієни або використання чужих речей побуту. Збудниками хвороби стають різні типи грибків, які в процесі життєдіяльності руйнують структуру нігтя та навколишні тканини. Без своєчасної терапії оніхомікоз буде рости, що призведе до серйозних наслідків. Щоб уникнути подібних проблем, слід звернутися до лікаря та якомога швидше розпочати лікування грибку нігтів на ногах.

Способи зараження та симптоми оніхомікозу

Організм людей зі здоровим шкірним покривом та міцною імунною системою більше захищений від мікозу нігтя. Потрапляючи на поверхню нігтьової пластини, грибок проникає у його структуру та провокує реакцію епідермісу. Заразитися оніхомікозом можна в різних громадських місцях або після використання речей з якими взаємодіяв інфікований. Крім того, деякі люди мають схильність до грибкових захворювань через різні патології, наприклад, імуносупресивний стан, який пов’язаний з ВІЛ-інфекцією.

Проникненню грибка до нігтьової пластини сприяють наступні чинники:

 • тісний контакт з інфікованим
 • неякісно виконаний манікюр
 • гіпергідроз
 • регулярний контакт з хімічними реагентами та водою
 • механічні пошкодження нігтя
 • прийом ліків
 • супутні соматичні патології
 • тісне взуття
 • різні види деформації стопи

Перші симптоми грибку нігтів на ногах можна визначити за зовнішніми ознаками. На початковій стадії починається ламкість і розшарування, змінюється колір та товщина нігтьової пластини. Також можуть з’являтися ямочки, горбики або гребені. Деякі види мікозу впливають на валик, який знаходиться біля пластини. Він починає червоніти, пекти та лущитись.

В залежності від зовнішніх змін та локалізації патологічного процесу виділяють три типи перебігу оніхомікозу:

 • атрофічний – ніготь починає тоншати, з’являються білі плями та смуги
 • гіпертрофічний – пластина стає крихкою, змінюється колір та збільшується її товщина
 • нормотрофічний – поверхня нігтя стає блискучою, з’являються смуги жовтого кольору

Профілактика та лікування грибка нігтів на ногах

Підтвердити діагноз грибка нігтів можна за допомогою лабораторного дослідження
Фото www.freepik.com

Терапія оніхомікозу залежить від ступеня та особливостей захворювання. З цією проблемою слід звернутися до кваліфікованого лікаря – міколога. Він знає як лікувати грибок нігтів на ногах, допоможе встановити стадію захворювання та його збудник.

Терапія інфекції починається з використання препаратів місцевої дії, які ефективно протидіють збуднику хвороби на ранніх стадіях. Ліки від грибку нігтів на ногах можуть мати різну форму. Наприклад, Нейлнер виготовляється у вигляді лаку та олівця. Перед застосуванням засобу потрібно ретельно очистити ніготь. Розчин наноситься на усю поверхню пластини, біля кутикули та латерального валику, а також на зворотню частину під дистальний край.

Засіб проти грибка нігтів Нейлнер складається з етиллактату, молочної кислоти, ресацетофенона та зволожуючих компонентів, завдяки чому він швидко відновлює природній колір пластини, знищує грибок та запобігає повторному зараженню.

Якщо захворювання перекинулось на інші пальці, до місцевих препаратів додаються протигрибкові засоби на основі флуконазолу або ітраконазолу. Стійкий оніхомікоз може не піддаватися медикаментозному лікуванню. В такому випадку допоможе усунення джерела інфекції – видалення інфікованої нігтьової пластинки.

Щоб зменшити ризик рецидиву, слід дотримуватися профілактичних правил:

 • підтримувати чистоту тіла
 • не ходити босоніж в лазні, басейні та спортивному залі
 • регулярно мити ноги
 • стежити за чистотою взуття
 • при перших ознаках мікозу, користуватися протигрибковим кремом
 • частіше змінювати шкарпетки
 • користуватися особистими косметичними засобами

До грибкової інфекції не можна ставитись легковажно. Вже при перших ознаках оніхомікозу слід звернутися до міколога для обстеження. Рання діагностика та спеціальні препарати від грибку нігтів на ногах дозволяють легко позбутися хвороби.

Противогрибковий лак Nailner 2in1 – Вилікувати грибок нігтів просто

Грибкові інфекції часто вражають різні частини тіла, зокрема нігті. Підхопити цю хворобу може будь-хто, особливо при контакті з хворою людиною у басейні, лазні тощо. Але навіть якщо ваші симптоми вказують на те, що у вас оніхомікоз, не варто хвилюватися. Наразі існує велика кількість ліків проти грибка нігтів, які допоможуть відновити пошкоджену нігтьову пластину та позбутися інфекції. Сьогодні поговоримо про один з найефективніших засобів, який представлений на фармацевтичному ринку України.

Nailner 2in1 – це протигрибковий лак для місцевого лікування, профілактики та усунення симптомів оніхомікозу. Після нанесення на уражену ділянку засіб має вигляд звичайного лаку для нігтів, але механізм його дії не обмежується лише покращенням кольору нігтьової пластини. Цей протигрибковий препарат проникає прямісінько до осередку інфекції, спрямовуючи свої лікувальні властивості на її знищення. Він особливо ефективний на ранніх стадіях оніхомікозу, коли грибок ще не поширився за межі нігтьового ложа.

Унікальна формула протигрибкового лаку Нейлнер 2в1

Застосовувати протигрибковий лак при оніхомікозі не тільки просто, а й ефективно. Глибоко проникаючи у осередок інфекції, Нейлнер 2в1 знищує її, відновлюючи колір нігтьової пластини та додаючи блиску. Завдяки унікальній запатентованій формулі, пацієнти бачать помітний результат вже через тиждень використання цього засобу.

До основних переваг унікального протигрибкового лаку Nailner 2in1 можна віднести:

 • Знищення джерела грибка. В основі механізму дії зазначеного засобу лежить молочна кислота. Саме цей компонент змінює pH середовище, що знищує інфіковані клітини та патогенні спори на поверхні нігтя. А завдяки етиллактату у складі засобу, молочна кислота потрапляє до основи пластини й пришвидшує відновлення пошкодженої нігтьової пластини та шкірного покриву.
 • Надання нігтям здорового вигляду. Симптоми оніхомікозу зазвичай неприємні на вигляд. На щастя, застосовуючи протигрибковий лак для нігтів, ви з легкістю зможете повернути їх здоровий рожевий відтінок та позбутись жовтих плям. Лак Нейлнер 2в1 містить ресацетофенон і безліч зволожуючих компонентів для відновлення природного блиску нігтя та додаткового ефекту освітлення.
 • Профілактика грибка нігтів. Засіб Нейлнер 2в1– це більше ніж захист від оніхомікозу, який вже проявляється. Компоненти лаку та олівця гарантують профілактичний ефект, що зводить ризик рецидиву захворювання до мінімуму.

Легке нанесення протигрибкового препарату Нейлнер 2в1 робить його незамінним помічником у боротьбі з оніхомікозом

Щоб нанести захисний шар на поверхню інфікованого нігтя, зовсім необов’язково його спилювати. Протигрибковий лак допомагає уникнути додаткових пошкоджень та можливих болісних відчуттів, оскільки застосувати його можна відразу. Нанесіть тонкий шар розчину на ніготь та зачекайте, поки він підсохне. Після застосування лаку, протигрибковий ефект пошириться на всю уражену ділянку, зменшуючи ризик розповсюдження грибка на неінфіковані нігті.

Протигрибковий лак найкраще підходить для дорослих і відпускається без рецепта. Якщо ж ви шукаєте засіб від оніхомікозу для малюка, або якщо ваша хвороба перейшла у важку форму, зверніться до лікаря. Самолікування – це не завжди найкраще рішення, особливо якщо ви або ваша дитина перебуваєте у групі ризику.

Купити Нейлнер 2в1 можна як онлайн, так і в місцевих аптеках. Для зручності ми рекомендуємо використовувати сервіси tabletki.ua та medbrowse.com.ua. Дізнайтеся, чи є протигрибковий лак у наявності в тій чи іншій аптеці. А замовити препарат онлайн з доставкою додому можна через сервіс apteka911.com.ua.