Які існують протигрибкові препарати для ніг?

Мазі, креми і лаки - найпопулярніші протигрибкові препарати для зовнішнього застосування
Фото www.freepik.com

На жаль, позбутися мікозу набагато важче, ніж заразитися. Усім грибковим інфекціям притаманна певна стійкість до лікарських засобів та умов середовища, у якому вони розмножуються. Тому тривалість терапії, залежно від стадії захворювання та інших чинників, може становити 6 місяців або більше. Але якщо ви вчасно почнете лікування з перевіреними протигрибковими препаратами для ніг, цей термін можна значно скоротити.

Більшість сучасних засобів для лікування грибка мають фунгіцидний ефект. Вони допомагають при мікозах різних видів, зокрема оніхомікозах та дерматомікозах, що відповідно вражають нігті та стопи (“стопа атлета”). Але ефективність цієї фунгіцидної дії не завжди однакова для всіх препаратів. Читайте далі, щоб дізнатися, який засіб слід обрати у вашому випадку.

Класифікація протигрибкових препаратів

Усі протигрибкові препарати можна поділити на дві категорії: для зовнішнього та внутрішнього застосування. Інколи лікарі рекомендують комбінувати засоби, щоб забезпечити комплексну терапію від запущених мікозів, або якщо існує ризик розвитку ускладнень.

Протигрибкові препарати для внутрішнього застосування

Такі засоби поділяють на групи залежно від того, який компонент відповідає за фунгіцидний ефект. За цією класифікацією протигрибкові препарати для перорального застосування здебільшого належать до:

 • аліламінів (тербінафін)
 • азолів (ітраконазол)
 • піримідинів (флуцитозин)

Таблетки на основі зазначених синтетичних препаратів є найбільш ефективними для лікування грибка нижніх кінцівок. Завдяки направленій дії вони знищують джерело інфекції “зсередини” та прискорюють процес росту нового нігтя замість інфікованого при оніхомікозі.

Зазвичай тривалість терапії із застосуванням таких протигрибкових препаратів для ніг становить декілька місяців. Але значній кількості людей слід утриматися від лікування за допомогою таблеток. Річ у тім, що їх ефективність значно зменшується, коли їх приймають особи похилого віку. До того ж таблетки можуть призводити до низки побічних дій та медикаментозно зумовлених уражень печінки.

Протигрибкові препарати для зовнішнього застосування

Такі препарати – це найкращий вибір для мікозів на початкових стадіях. На відміну від таблеток, вони майже не викликають побічні ефекти (можливі алергічні реакції на компоненти у складі) та ніяким чином не впливають на внутрішні органи. Більшість із цих засобів також розроблені на основі аліламінів, азолів і молочних кислот для ефективного запобігання розмноженню грибка.

До протигрибкових препаратів для зовнішнього застосування належать:

 • креми
 • мазі
 • спеціальні розчини
 • гелі
 • лаки

Засоби для зовнішнього застосування мають свої недоліки. Якщо стан вашого грибка можна описати як “запущений”, то фунгіцидного ефекту мазей та кремів буде недостатньо. Крім цього, вам доведеться спилювати уражений ніготь, щоб діючі речовини таких препаратів могли потрапити до місця, де зосереджена інфекція. Це може бути доволі болісно та неприємно.

Обирайте Нейлнер 2в1, щоб уникнути дискомфорту

Нейлнер 2в1 допоможе відновити здоровий ніготь при оніхомікозі без болісних відчуттів. Цей протигрибковий засіб у формі лака та олівця призначений для зовнішнього застосування і забезпечує лікувальний ефект на основі молочної кислоти. Він з легкістю потрапляє до зони ураження та дозволяє позбутися неестетичного вигляду нігтя за лічені дні.

І наостанок, забудьте про спилювання інфікованого нігтя. Щоб нанести Нейлнер 2в1, достатньо провести лаком або олівцем по поверхні нігтьової пластини. Застосовувати протигрибковий засіб у двох формах ще ніколи не було так просто та зручно!

Противогрибковий лак Nailner 2in1 – Вилікувати грибок нігтів просто

Грибкові інфекції часто вражають різні частини тіла, зокрема нігті. Підхопити цю хворобу може будь-хто, особливо при контакті з хворою людиною у басейні, лазні тощо. Але навіть якщо ваші симптоми вказують на те, що у вас оніхомікоз, не варто хвилюватися. Наразі існує велика кількість ліків проти грибка нігтів, які допоможуть відновити пошкоджену нігтьову пластину та позбутися інфекції. Сьогодні поговоримо про один з найефективніших засобів, який представлений на фармацевтичному ринку України.

Nailner 2in1 – це протигрибковий лак для місцевого лікування, профілактики та усунення симптомів оніхомікозу. Після нанесення на уражену ділянку засіб має вигляд звичайного лаку для нігтів, але механізм його дії не обмежується лише покращенням кольору нігтьової пластини. Цей протигрибковий препарат проникає прямісінько до осередку інфекції, спрямовуючи свої лікувальні властивості на її знищення. Він особливо ефективний на ранніх стадіях оніхомікозу, коли грибок ще не поширився за межі нігтьового ложа.

Унікальна формула протигрибкового лаку Нейлнер 2в1

Застосовувати протигрибковий лак при оніхомікозі не тільки просто, а й ефективно. Глибоко проникаючи у осередок інфекції, Нейлнер 2в1 знищує її, відновлюючи колір нігтьової пластини та додаючи блиску. Завдяки унікальній запатентованій формулі, пацієнти бачать помітний результат вже через тиждень використання цього засобу.

До основних переваг унікального протигрибкового лаку Nailner 2in1 можна віднести:

 • Знищення джерела грибка. В основі механізму дії зазначеного засобу лежить молочна кислота. Саме цей компонент змінює pH середовище, що знищує інфіковані клітини та патогенні спори на поверхні нігтя. А завдяки етиллактату у складі засобу, молочна кислота потрапляє до основи пластини й пришвидшує відновлення пошкодженої нігтьової пластини та шкірного покриву.
 • Надання нігтям здорового вигляду. Симптоми оніхомікозу зазвичай неприємні на вигляд. На щастя, застосовуючи протигрибковий лак для нігтів, ви з легкістю зможете повернути їх здоровий рожевий відтінок та позбутись жовтих плям. Лак Нейлнер 2в1 містить ресацетофенон і безліч зволожуючих компонентів для відновлення природного блиску нігтя та додаткового ефекту освітлення.
 • Профілактика грибка нігтів. Засіб Нейлнер 2в1– це більше ніж захист від оніхомікозу, який вже проявляється. Компоненти лаку та олівця гарантують профілактичний ефект, що зводить ризик рецидиву захворювання до мінімуму.

Легке нанесення протигрибкового препарату Нейлнер 2в1 робить його незамінним помічником у боротьбі з оніхомікозом

Щоб нанести захисний шар на поверхню інфікованого нігтя, зовсім необов’язково його спилювати. Протигрибковий лак допомагає уникнути додаткових пошкоджень та можливих болісних відчуттів, оскільки застосувати його можна відразу. Нанесіть тонкий шар розчину на ніготь та зачекайте, поки він підсохне. Після застосування лаку, протигрибковий ефект пошириться на всю уражену ділянку, зменшуючи ризик розповсюдження грибка на неінфіковані нігті.

Протигрибковий лак найкраще підходить для дорослих і відпускається без рецепта. Якщо ж ви шукаєте засіб від оніхомікозу для малюка, або якщо ваша хвороба перейшла у важку форму, зверніться до лікаря. Самолікування – це не завжди найкраще рішення, особливо якщо ви або ваша дитина перебуваєте у групі ризику.

Купити Нейлнер 2в1 можна як онлайн, так і в місцевих аптеках. Для зручності ми рекомендуємо використовувати сервіси tabletki.ua та medbrowse.com.ua. Дізнайтеся, чи є протигрибковий лак у наявності в тій чи іншій аптеці. А замовити препарат онлайн з доставкою додому можна через сервіс apteka911.com.ua.