Які існують протигрибкові препарати для ніг?
На жаль, позбутися мікозу набагато важче, ніж заразитися. Усім грибковим інфекціям притаманна певна стійкість до лікарських засобів та умов середовища, у якому вони розмножуються. Тому тривалість терапії, залежно від стадії захворювання та інших чинників, може становити 6 місяців або більше. Але якщо ви вчасно почнете лікування з перевіреними протигрибковими препаратами для ніг, цей термін можна значно скоротити.
Більшість сучасних засобів для лікування грибка мають фунгіцидний ефект. Вони допомагають при мікозах різних видів, зокрема оніхомікозах та дерматомікозах, що відповідно вражають нігті та стопи (“стопа атлета”). Але ефективність цієї фунгіцидної дії не завжди однакова для всіх препаратів. Читайте далі, щоб дізнатися, який засіб слід обрати у вашому випадку.
Класифікація протигрибкових препаратів
Усі протигрибкові препарати можна поділити на дві категорії: для зовнішнього та внутрішнього застосування. Інколи лікарі рекомендують комбінувати засоби, щоб забезпечити комплексну терапію від запущених мікозів, або якщо існує ризик розвитку ускладнень.
Протигрибкові препарати для внутрішнього застосування
Такі засоби поділяють на групи залежно від того, який компонент відповідає за фунгіцидний ефект. За цією класифікацією протигрибкові препарати для перорального застосування здебільшого належать до:
- аліламінів (тербінафін)
- азолів (ітраконазол)
- піримідинів (флуцитозин)
Таблетки на основі зазначених синтетичних препаратів є найбільш ефективними для лікування грибка нижніх кінцівок. Завдяки направленій дії вони знищують джерело інфекції “зсередини” та прискорюють процес росту нового нігтя замість інфікованого при оніхомікозі.
Зазвичай тривалість терапії із застосуванням таких протигрибкових препаратів для ніг становить декілька місяців. Але значній кількості людей слід утриматися від лікування за допомогою таблеток. Річ у тім, що їх ефективність значно зменшується, коли їх приймають особи похилого віку. До того ж таблетки можуть призводити до низки побічних дій та медикаментозно зумовлених уражень печінки.
Протигрибкові препарати для зовнішнього застосування
Такі препарати – це найкращий вибір для мікозів на початкових стадіях. На відміну від таблеток, вони майже не викликають побічні ефекти (можливі алергічні реакції на компоненти у складі) та ніяким чином не впливають на внутрішні органи. Більшість із цих засобів також розроблені на основі аліламінів, азолів і молочних кислот для ефективного запобігання розмноженню грибка.
До протигрибкових препаратів для зовнішнього застосування належать:
- креми
- мазі
- спеціальні розчини
- гелі
- лаки
Засоби для зовнішнього застосування мають свої недоліки. Якщо стан вашого грибка можна описати як “запущений”, то фунгіцидного ефекту мазей та кремів буде недостатньо. Крім цього, вам доведеться спилювати уражений ніготь, щоб діючі речовини таких препаратів могли потрапити до місця, де зосереджена інфекція. Це може бути доволі болісно та неприємно.
Обирайте Нейлнер 2в1, щоб уникнути дискомфорту
Нейлнер 2в1 допоможе відновити здоровий ніготь при оніхомікозі без болісних відчуттів. Цей протигрибковий засіб у формі лака та олівця призначений для зовнішнього застосування і забезпечує лікувальний ефект на основі молочної кислоти. Він з легкістю потрапляє до зони ураження та дозволяє позбутися неестетичного вигляду нігтя за лічені дні.
І наостанок, забудьте про спилювання інфікованого нігтя. Щоб нанести Нейлнер 2в1, достатньо провести лаком або олівцем по поверхні нігтьової пластини. Застосовувати протигрибковий засіб у двох формах ще ніколи не було так просто та зручно!