Доказанная эффективность
против грибка ногтей1

  • Уничтожает грибок ногтей
  • Полное проникновение в ноготь
  • Простой в использовании
Купить

быстрее улучшает внешний вид инфицированного ногтя за счет:

придания блеска

дополнительного эффекта осветления

Без предварительного спиливания

В отличие от других средств, с Нейлнер не нужно спиливать и повреждать ноготь перед нанесением

Противогрибковий лак Nailner 2in1 – Вилікувати грибок нігтів просто

Грибкові інфекції часто вражають різні частини тіла, зокрема нігті. Підхопити цю хворобу може будь-хто, особливо при контакті з хворою людиною у басейні, лазні тощо. Але навіть якщо ваші симптоми вказують на те, що у вас оніхомікоз, не варто хвилюватися. Наразі існує велика кількість ліків проти грибка нігтів, які допоможуть відновити пошкоджену нігтьову пластину та позбутися інфекції. Сьогодні поговоримо про один з найефективніших засобів, який представлений на фармацевтичному ринку України.

Nailner 2in1 – це протигрибковий лак для місцевого лікування, профілактики та усунення симптомів оніхомікозу. Після нанесення на уражену ділянку засіб має вигляд звичайного лаку для нігтів, але механізм його дії не обмежується лише покращенням кольору нігтьової пластини. Цей протигрибковий препарат проникає прямісінько до осередку інфекції, спрямовуючи свої лікувальні властивості на її знищення. Він особливо ефективний на ранніх стадіях оніхомікозу, коли грибок ще не поширився за межі нігтьового ложа.

Унікальна формула протигрибкового лаку Нейлнер 2в1

Застосовувати протигрибковий лак при оніхомікозі не тільки просто, а й ефективно. Глибоко проникаючи у осередок інфекції, Нейлнер 2в1 знищує її, відновлюючи колір нігтьової пластини та додаючи блиску. Завдяки унікальній запатентованій формулі, пацієнти бачать помітний результат вже через тиждень використання цього засобу.

До основних переваг унікального протигрибкового лаку Nailner 2in1 можна віднести:

  • Знищення джерела грибка. В основі механізму дії зазначеного засобу лежить молочна кислота. Саме цей компонент змінює pH середовище, що знищує інфіковані клітини та патогенні спори на поверхні нігтя. А завдяки етиллактату у складі засобу, молочна кислота потрапляє до основи пластини й пришвидшує відновлення пошкодженої нігтьової пластини та шкірного покриву.
  • Надання нігтям здорового вигляду. Симптоми оніхомікозу зазвичай неприємні на вигляд. На щастя, застосовуючи протигрибковий лак для нігтів, ви з легкістю зможете повернути їх здоровий рожевий відтінок та позбутись жовтих плям. Лак Нейлнер 2в1 містить ресацетофенон і безліч зволожуючих компонентів для відновлення природного блиску нігтя та додаткового ефекту освітлення.
  • Профілактика грибка нігтів. Засіб Нейлнер 2в1– це більше ніж захист від оніхомікозу, який вже проявляється. Компоненти лаку та олівця гарантують профілактичний ефект, що зводить ризик рецидиву захворювання до мінімуму.

Легке нанесення протигрибкового препарату Нейлнер 2в1 робить його незамінним помічником у боротьбі з оніхомікозом

Щоб нанести захисний шар на поверхню інфікованого нігтя, зовсім необов’язково його спилювати. Протигрибковий лак допомагає уникнути додаткових пошкоджень та можливих болісних відчуттів, оскільки застосувати його можна відразу. Нанесіть тонкий шар розчину на ніготь та зачекайте, поки він підсохне. Після застосування лаку, протигрибковий ефект пошириться на всю уражену ділянку, зменшуючи ризик розповсюдження грибка на неінфіковані нігті.

Протигрибковий лак найкраще підходить для дорослих і відпускається без рецепта. Якщо ж ви шукаєте засіб від оніхомікозу для малюка, або якщо ваша хвороба перейшла у важку форму, зверніться до лікаря. Самолікування – це не завжди найкраще рішення, особливо якщо ви або ваша дитина перебуваєте у групі ризику.

Купити Нейлнер 2в1 можна як онлайн, так і в місцевих аптеках. Для зручності ми рекомендуємо використовувати сервіси tabletki.ua та medbrowse.com.ua. Дізнайтеся, чи є протигрибковий лак у наявності в тій чи іншій аптеці. А замовити препарат онлайн з доставкою додому можна через сервіс apteka911.com.ua.

Противогрибковый лак Nailner 2в1 – Вылечить грибок ногтей просто

Грибковые инфекции часто поражают различные части тела, в частности ногти. Подхватить эту болезнь может кто угодно, особенно при контакте с больным человеком в бассейне, бане и так далее. Однако, даже если ваши симптомы указывают на то, что у вас онихомикоз, не стоит волноваться. На сегодняшний день существует множество лекарств против грибка ногтей, которые помогут восстановить повреждённую ногтевую пластину и избавиться от инфекции. Сегодня поговорим об одном из самых эффективных средств, который представлен на фармацевтическом рынке Украины.

Nailner 2в1 – это противогрибковый лак для местного лечения, профилактики и устранения симптомов онихомикоза. После нанесения на пораженный участок средство имеет вид обычного лака для ногтей, но механизм его действия не ограничивается только улучшением цвета ногтевой пластины. Этот противогрибковый препарат проникает прямо в очаг инфекции, направляя свои лечебные свойства на ее уничтожение. Он особенно эффективен на ранних стадиях онихомикоза, когда грибок еще не распространился за пределы ногтевого ложа.

Уникальная формула противогрибкового лака для ногтей Nailner 2в1

Использовать противогрибковый лак при онихомикозе не только просто, но и эффективно. Глубоко проникая в очаг инфекции, Nailner 2в1 уничтожает её, восстанавливая цвет ногтевой пластины и добавляя ей блеска. Благодаря уникальной запатентованной формуле, пациенты наблюдают видимый результат уже через неделю использования данного средства.

К основным преимуществам уникального противогрибкового лака можно отнести:

  • Уничтожение источника грибка. В основе механизма действия указанного средства лежит молочная кислота. Именно этот компонент меняет pH среду, которая уничтожает инфицированные клетки и патогенные споры на поверхности ногтя. Благодаря наличию этиллактата в составе средства, молочная кислота попадает в основу пластины и ускоряет восстановление поврежденного кожного покрова и ногтя.
  • Создание здорового вида ногтя. Симптомы онихомикоза обычно неприятные на вид. К счастью, применяя противогрибковый лак для ногтей, вы с легкостью сможете вернуть их здоровый розовый оттенок и избавиться от желтых пятен. Лак Нейлнер 2в1 содержит ресацетофенон и множество увлажняющих компонентов для восстановления естественного блеска ногтя и дополнительного эффекта освещения.
  • Профилактика грибка ногтей. Средство Nailner 2в1– это больше, чем защита от онихомикоза, который уже начал проявляться. Компоненты лака гарантируют профилактический эффект, что сводит риск рецидива заболевания к минимуму.

Легкое нанесение противогрибкового препарата Нейлнер 2в1 делает его незаменимым помощником в борьбе с онихомикозом

Чтобы нанести защитный слой на поверхность инфицированного ногтя, совсем необязательно его спиливать. Противогрибковый лак помогает избежать дополнительных повреждений и возможных болезненных ощущений, поскольку применить его можно сразу. Нанесите тонкий слой раствора на ноготь и подождите, пока он подсохнет. После применения лака, противогрибковый эффект распространится на весь пораженный участок, уменьшая риск распространения грибка на неинфицированные ногти.

Противогрибковый лак лучше всего подходит для взрослых и продается без рецепта. Если же вы ищете средство от онихомикоза для малыша, или если ваша болезнь перешла в тяжелую форму, обратитесь к врачу. Самолечение – это не всегда лучшее решение, особенно если вы или ваш ребенок находитесь в группе риска.

Купить Nailner 2в1 можно, как онлайн, так и в местных аптеках. Для вашего удобства, мы рекомендуем пользоваться сервисами Tabletki.ua и Medbrowse.com.ua. Узнайте, есть ли противогрибковый лак в наличии в той или иной аптеке. Заказать препарат онлайн можно с доставкой на дом через сервис Apteka911.com.ua.